قوانین و مقررات

تعاریف:

مشتری یا کاربر: به شخصی گفته می شود که از سایت لک لکو بازدید کند و اقدام به مطالعه مطلب، درج اطلاعات خود در قسمت های مختلف سایت و یا دریافت خدمات و خرید کالا نماید.

آگهی دهنده: به مجموعه‌ها یا افرادی که خدمات و یا کالاهای مورد نیاز مربوط به کودکان را ارائه می دهند، و آگهی خود را در سایت لک لکو ثبت می کنند، گفته می شود. مانند: مهد کودک ها، خانه های بازی کودک، آموزشگاه های موسیقی و زبان خارجی کودکان و …

محتوا: لک لکو تلاش می کند تا مجموعه‌هایی را که خدمات و یا کالاهای مورد نیاز کودکان، مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ارائه می دهند را در قالب محتوای متنی و رسانه‌ای (ویدئو، عکس و صدا) به کاربران خود معرفی می کند تا بتوانند با مقایسه آنها انتخاب بهتری داشته باشند.

عضویت: کاربران و مدیران خدمات دهنده پس از قبول قوانین و مقررات سایت، به عضویت لک لکو در می آیند و می توانند از خدمات سایت بهره‌مند شوند.

قوانین عمومی:

الف) فعالیت کاربران و آگهی دهنده‌ها به هر شکلی که شامل موارد زیر است، در سایت مجاز نمی‌باشد:

  1. مغایر با قوانین جاری نظام جمهوری اسلامی ایران و خلاف عرف جامعه باشد.

  2. نقض حریم شخصی افراد حقیقی و حقوقی و توهین به هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب و رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف.

ب) تنها اشخاص حقوقی و یا حقیقی که پروانه کسب دارند، حق ثبت آگهی در سایت لک لکو را به عنوان یک آگهی دهنده دارا می باشند.

پ) کاربران و مدیران آگهی دهنده باید اطلاعات کاربری (نام کاربری و کلمه عبور) خود را نزد خود نگه داشته و مسئولیت ثبت اشتباه و یا اطلاعات خلاف واقع برعهدة شخص خودشان می باشد.

ت) کاربران و آگهی دهنده‌ها می بایست از خدمات سایت به نحوی استفاده کنند که برخلاف قوانین و مقررات و یا در جهت از کار اندختن یا معیوب ساختن سایت نباشد.

د) هرگونه استفاده از محتوا با اجازه از لک لکو امکان پذیر می باشد و در صورت اجازه ذکر منبع آن الزامی است.

ذ) کشف، پیاده سازی، مهندسی معکوس و یا هر اقدام دیگری برای استخراج هر نوع کد، ایده و یا الگوریتم از هر بخشی از سایت لک لکو ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

ر) مطالب سایت لک لکو ممکن است شامل لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد، لک لکو این لینک‌ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود این لینک‌ها به معنای تایید یا ارتباط لک لکو با آنها نیست و هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتوای موجود در آن سایت‌ها نمی پذیرد.

ز) امکانات ارتباطی از قبیل چت صرفا با هدف کاهش مزاحمت‌ها، ارتباط آسان و امن‌تر بین کاربران ارائه می گردد و صحبت‌های کاربران باید مربوط به مطالب خاص و در خصوص ارائه و یا دریافت خدمات مورد اشاره باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست.

 

قوانین مربوط به آگهی دهنده ها:

الف) آگهی دهنده‌ها تمامی اطلاعاتی (محتوای متنی و رسانه‌ای، ویژگی‌های مجموعه خود، آدرس، ساعت کاری، شماره تماس و غیره) که در پروفایلشان قرار می دهند باید مطابق با واقعیت باشد.

ب) می بایست از صنف مربوطه پروانه کسب و سایر مجوزهای قانونی لازم برای فعالیت را داشته باشند.

پ) در صورتی که مشتری از طریق سایت لک لکو خدماتی یا کالایی از آگهی دهنده دریافت کرده باشد، آگهی دهنده موظف است طبق قوانین و مقررات صنف مربوطه با مشتری رفتار کرده و به ایشان خدمات و کالای مورد نظر را ارائه دهد.

قوانین حریم خصوصی:

کاربران و آگهی دهنده‌ها با ثبت اطلاعات خود در سایت اجازه انتشار اطلاعات خود را، بدون محدودیت به سایت (که تنها دارنده اطلاعات جمع‌آوری شده است) می دهند و اطلاعاتی مانند ایمیل، نام شخص و امثالهم اطلاعات محرمانه تلقی شده و در معرض نمایش یا هر استفاده غیر مرتبط با فعالیت لک لکو قرار نخواهد گرفت.

سلب مسئولیت:

اطلاعات موجود در سایت لک لک و مانند متن، فیلم، صدا، عکس و غیره صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد و نباید به عنوان مشاوره و یا راهنمایی در نظر گرفته شود، هر چند ما با تمام تلاش در صدد ارائه اطلاعاتی کامل و معتبر می باشیم ولی هیچ تضمینی در به روز بودن، صحیح بودن و یا کامل بودن این اطلاعات وجود ندارد.

حقوق مالکیت فکری:

تمام محتویات سایت لک لکو از قبیل متون، ویدئو، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، قالب سایت، اسکریپت‌ها، اسامی خدمات قابل ارائه و غیره، متعلق به لک لکو می باشد و همچنین هیچ یک از محتویات سایت قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیر تجاری نمی باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجور کتبی، حق پیگرد قانونی را برای لک لکو محفوظ می دارد.

کاربر محترم لطفا توجه فرمایید که مسئولیت صحت آگهی های درج شده در این سایت، به عهده آگهی دهنده می باشد و لک لکو هیچگونه مسئولیتی ندارد.